Pochwyty do drzwi najczęściej montuję się do drzwi, które są bardzo często otwierane np. w obiektach użyteczności publicznej: bankach, kamienicach, sklepach, przychodniach, szpitalach, bibliotekach, hotelach, itp. Są bardzo praktyczne, ponieważ dzięki swojej wielkości i kształtowi dobrze układającemu się w dłoni ułatwiają otwieranie drzwi. Jeżeli odpowiednio dobierze się styl i wielkość stanowią piękną ozdobę i potrafią podkreślić charakter budynku do którego się wchodzi.

Nasza oferta mosiężnych pochwytów do drzwi obejmuje pochwyty według wzorów z minionych epok oraz styl współczesny. Niżej znajdą Państwo propozycje pochwytów (nie tylko do drzwi) mosiężnych w różnych stylach i wielkościach.

Montaż pochwytów nie jest skomplikowany, ale wymaga minimalnej wiedzy śulsarskiej i doświaczenia. Jeżeli pochwyt jest jednostronny to przykręca się go na wkręty do drewna lub śrubę dwugwintową a jeżeli pochwyt jest dwustronny - przelotowo śrubami przez drzwi.

Pochywty mogą być w kilku kolorach: mosiądz połysk, mosiądz mat, mosiądz patynowany, stare złoto, nikiel połysk, nikiel mat, chrom, ale zawsze jest to produkt z mosiądzu.

pochwyt-du21.jpg
pochwyt-du21
pochwyt-du20.jpg
pochwyt-du20
pochwyt-du19.jpg
pochwyt-du19
pochwyt-du18.jpg
pochwyt-du18
pochwyt-du17-Barok.jpg
pochwyt-du17-Barok
pochwyt-du16-Modernizm.jpg
pochwyt-du16-Modernizm
pochwyt-du15.jpg
pochwyt-du15
pochwyt-du14-Modernizm.jpg
pochwyt-du14-Modernizm
pochwyt-du13-Secesja.jpg
pochwyt-du13-Secesja
pochwyt-du12-Barok.jpg
pochwyt-du12-Barok
pochwyt-du11.jpg
pochwyt-du11
pochwyt-du10.jpg
pochwyt-du10
pochwyt-du8.jpg
pochwyt-du8
pochwyt-du7-Secesja.jpg
pochwyt-du7-Secesja
pochwyt-du6.jpg
pochwyt-du6
pochwyt-du5.jpg
pochwyt-du5
pochwyt-du4.jpg
pochwyt-du4
pochwyt-du3-Barok.jpg
pochwyt-du3-Barok
pochwyt-du2.jpg
pochwyt-du2
pochwyt-du1.jpg
pochwyt-du1
pochwyt--du9.jpg
pochwyt--du9